Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Στον αναρτημένο πίνακα, μπορείτε να δείτε τους κωδικούς των αιτήσεων συμμετοχής στην κλήρωση που θα διεξαχθεί  ηλεκτρονικά την Πέμπτη 24 Ιουνίου 2021 στις 16:00 καιαφορά στην εισαγωγή 96 μαθητών και μαθητριών στην Α' Τάξη του 7ου Πειραματικού Γυμνασίου Τρικάλων.

Η κλήρωση θα διενεργηθεί  από τριμελή  Επιτροπή και στη διαδικασία παρίσταται συμβολαιογράφος. Τη διαδικασία θα προσκληθούν να παρακολουθήσουν διαδικτυακά σε ζωντανή μετάδοση οι Πρόεδροι των Συλλόγων Γονέων και Κηδεμόνων Πειραματικών Σχολείων.

Ο σύνδεσμος της παρακολούθησης θα ανακοινωθεί στην ιστοσελίδα της ΔΕΠΠΣ και θα αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του Σχολείου.

Πατήστε εδώ για να δείτε ολόκληρο τον πίνακα, ο οποίος είναι ταξινομημένος κατά αύξουσα σειρά κωδικού αίτησης.